image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi ile bağımlıların yani eş/partner ve çocukların başvuru sahibinin bağımlısı olarak vize başvuru yapması mümkün olmamakla birlikte bu kişiler ayrı olarak vize başvurusu yapabilmektedir.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) ile Birleşik Krallık’ı ziyaret edecek olan kişilerin eşleri/partnerleri ve 18 yaşının altındaki çocukları bağımlı olarak vize başvurusu yapamaz. Eğer bu aile üyeleri de başvuru sahibi ile birlikte Birleşik Krallık’a ziyaret yapmak istiyorlarsa İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmalıdırlar. Bunun yanında eğer çocuklar 18 yaşın altında bulunuyorsa İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapılabilmektedir.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak belirtmemiz gerekirse yalnızca iş ziyareti amacıyla yapılan bu İngiltere vizesi başvurusunda değil, tüm diğer İngiltere ziyaretçi/turist vizesi kategorilerinde de bağımlı aile üyelerinin bağımlı olarak vize başvurusu yapma hakkı bulunmamaktadır. Eş ve çocuklarını Birleşik Krallık’a bağımlı olarak götürüp götüremeyeceğini ve onlar için hangi vize türüne başvuru yapılması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri danışmanlarımızla iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alabilirler. Bu sayede bağımlarının ve kendilerinin başvurularını firmamız danışmanları ile vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlayacak şekilde gerçekleştirebilirler.

İş ziyareti amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusu için İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. CSS Legal’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunmakta olup bu ofislerle İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1290 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları