image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurularında genellikle başvuru sahiplerine mülakat yapılmamaktadır.

Tüm İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurularında da başvuru sahibinin İngiliz Konsolosluğunda mülakata çağırılması gibi bir şart bulunmaz. Buna karşın çok nadir olarak İngiltere Konsolosluğu başvuru sahiplerini mülakata çağırabilmektedir. Nadiren talep edilen bu mülakat genellikle konsolosluğun şüpheli ya da eksik gördüğü evraklar varsa ya da başvuran kişiyi tanımak istemesi neticesinde gerçekleşmektedir.

İngiliz Konsolosluğu, ilk kez İngiltere’ye gidecek kişiler gibi daha önce İngiltere’ye giriş çıkış yapmış kişilerden de mülakat talep edebilir. Yani daha önceden birçok kez İngiltere vizesi almış kişilerin görüşmeye çağrılmayacağı gibi bir yargı doğru olmayacaktır.

Tüm bunlara ek olarak İngiliz Konsolosluğu görüşme talep ettiğinde bu durum İngiltere vizesi talebinin reddedileceği şeklinde yorumlanmamalıdır. Çünkü bazı durumlarda yalnızca kişinin dosyasında tam anlaşılmayan hususlar bulunmakta ve yalnızca bunların netleştirilmesi amacıyla kişi mülakata çağırılmaktadır.

Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri mülakata çağırılmaları durumunda danışmalarımız mülakatta ne tür sorular ile karşılaşılabileceğine dair bilgilendirmeler yaparak profesyonel destek sağayacaktır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) ve vize prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvurunuzu firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile gerçekleştirmek istiyorsanız ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçilebilmektedir.

Bu sayfa 1387 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları