image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusunda başvuru sahibi vizenin şartlarını taşıdığını gösterebilmek adına başvuru dosyasına bazı belgeler/evraklar eklemelidir.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi de dâhil olmak üzere tüm İngiltere vizesi başvurularında dosya üzerinde kanıtlanması gereken bazı hususlar bulunur. Bu bağlamda bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesinde seyahatin gerekçesinin bu vizeye uygun olup olmadığı, başvuru sahibinin masraflarını nasıl karşılayacağı, İngiltere’de kalınacak yer gibi hususların belgelenmesi gerekir.

Kazanç elde edilecek bir iş ziyareti amaçlı İngiltere vizesi başvuru dosyasında olması gereken belgelerin başında masrafların nasıl karşılanacağını gösteren belgeler/evraklar yer alır.  Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurularında ispatlanması gereken en önemli hususlardan bir diğeri ise kişinin vize süresi bitmeden mutlaka dönmesi gereğidir. Bu vize en fazla 1 ay Birleşik Krallık’ta çalışma izni verir. Bu nedenle en fazla 1 ayın sonunda İngiltere’den çıkılacağı ispatlanmalıdır. Bu durum kişinin Türkiye’de bir işinin olduğu, eğitim gördüğü, yerleşik bir düzenin olduğu gibi durumları gösteren belgeler başvuru dosyasına eklenerek ispatlanabilir.

Kazanç elde edebileceğiniz iş ziyaretini gerçekleştirmek üzere yapılacak İngiltere vizesi başvurunuzu firmamız aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde danışmanlarımız size başvuru yapmanız gereken vize türüne ve sizin durumuza göre eklemeniz gereken belgelerin listesini vereceklerdir. Ayrıca dosyada bulunması gereken bu belgelerin tercümelerinin de mutlaka dosyada yer alması gerekir. Bunun için danışmanlarımız bu belgelerin tercümesini firmamız tarafından belirlenen limitler içerisinde yer alması şartı ile ekstra bir ücret almaksızın yaptırıp dosyanıza ekleyeceklerdir.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır ve başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle mümkün olan en eksiksiz ve hatasız şekilde hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvurusunu CSS Legal danışmanları ile yapan başvuru sahiplerine uzmanlarımız vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaklardır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile vize danışmalığı sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1480 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları