image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere’de en fazla 1 ay bulunma izni veren İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, bazı istisnalar hariç olmak üzere tüm İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinde olduğu gibi süresi bitince uzatılamamaktadır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, süresi bitince bazı istisnalar hariç olmak üzere uzatma yapılamayan bir İngiltere vizesi türüdür. En fazla 1 ay süre ile Birleşik Krallık’ta kalınmasına olanak tanımaktadır. Bu nedenle tüm İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinde olduğu gibi başvuru sahibi İngiltere’de verilen vize süresinden fazla kalmayı talep edemez.

Ücret elde edilecek bir iş ziyareti amacıyla İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin seyahatlerinin süresi katılacakları vb. etkinlik ne kadar zaman alacaksa ona göre belirlenmelidir. İngiltere’ye gittikten sonra ise yalnızca bu süre ile orada kalınmalı ve istisnai başvurular hariç uzatma başvurusu gibi bir başvuruda bulunulmamalıdır. Bu vize ile İngiltere’de uzatma ya da başka bir vize türüne geçiş yapmak Ankara Anlaşması Vizesi ve AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvuruları dışında mümkün değildir. Bu nedenle başvuru sahibinin vize süresinin bitimi ile Birleşik Krallık’tan ayrılacağını belgelerle başvuru dosyasında ispatlayabilmesi gerekir. İngiltere’ye bu vize ile gittikten sonra ise vize süresinin dolması ile Birleşik Krallık’tan ayrılmalıdır.

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusu da oldukça karmaşık yapıdadır. Bu nedenle bu karmaşık başvuru sürecini kolaylaştırmak ve olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek hem İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir hem de vize ve göçmenlikle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişinin vize almasını sağlamış olan ve Londra, Ankara, İstanbul ofisleri bulunan  CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1387 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları