image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi ile Birleşik Krallık’a gidecek olan kişilerin 30 güne kadar eğitim görme hakkı bulunmaktadır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) ile İngiltere’ye gidecek olan kişiler, 30 güne kadar İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerinde sayılmış bulunan eğitimlere katılabilirler. Bu vize ile alınacak olan eğitimin Birleşik Krallık’a yapılacak seyahat için ekstra bir aktivite olması ve esas amacın eğitim olmaması şartına dikkat edilmelidir. İngiltere’ye gitmekteki esas amacı eğitim görmek olan şahısların kalacakları süreye göre İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden birine başvuru yapmaları gerekir.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ile alınmak istenen eğitim, tek seferde 30 günlük olarak ya da daha kısa zamanlarda birden fazla eğitim şeklinde alınabilir. Ancak toplam eğitim alınacak süre maksimum 30 gün olabilir. Ayrıca alınacak eğitim, mutlaka akredite edilmiş bir kurumdan alınmalıdır. Akredite edilmiş kurumların hangileri olduğu ve bu vize ile hangi eğitimleri alabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçerek danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirler.

İş ziyareti amacıyla yapılabilecek ve ücret elde edilebilecek İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları karmaşık yapıdaki başvurulardır. Herşeyden önce bu vizeye başvuru yapılması gerektiğini tespit edebilmek bile birçok vize türü bulunması nedeniyle oldukça zordur. Yanlış vize türüne başvuru yapıldığı gerekçesi ile vize reddi ile karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından destek alabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1418 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları