image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

1 aydan kısa süreli olan ve ücretli çalışmayı içeren iş ziyaretlerine katılmak üzere Birleşik Krallık’a gitmek isteyen kişiler İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilirler.

Birleşik Krallık ülkelerinden birine ücret alınabilen iş ziyareti yaparken önemli olan seyahatin bu İngiltere vizesi türü kapsamında olup olmadığının değerlendirilmesidir. İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi’ne yalnızca Birleşik Krallık’ta işi ile alakalı aktivitelere katılması gereken ve katılacağı bu aktiviteden ücret alacak olan kişiler başvuru yapabilir. İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine göre bu vizeye başvuru yapabilecek olan kişiler şunlardır;

  • Sınav veya değerlendirme uzmanları
  • Eğitmenler
  • Birleşik Krallık dışı için pilot elemeleri
  • Yetkili avukatlar
  • Profesyonel artistler, gösteri sanatçıları
  • Sporcular
  • Modeller

Burada sayılanların dışındaki kişilerin İngiltere’de çalışabilmek için Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi veya Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusu yapması gerekiyor. Bu vizeye başvuru yapmak isteyen kişiler bu vizenin şartlarını taşıyıp taşımadıklarına dair danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve başvuru dosyalarını danışmanlarımızla olabilecek en eksiksiz şekilde hazırlayabilirler. CSS Legal danışmanları başvuru için belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılaması, formun doldurulması, randevunun alınması gibi süreçlerde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 2006’dan bu yana hizmet sunan Londra merkezli CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçerek danışmanlık alabilirsiniz. 

Bu sayfa 1424 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları