image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusu için çok fazla İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türü olması ve bunun karışıklığa yol açması nedeniyle doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu seçmek oldukça önem arz eder.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapılması gerektiğinin belirlenebilmesi için diğer İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ve İngiltere çalışma vizesi türleri arasından seçim yapabilmek çok önem arz eder. Seyahatin amacına ve süresine göre doğru vize türünü belirledikten sonra ise tüm İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi doğru formu seçmek ve onu en eksiksiz ve hatasız şekilde doldurmak çok önemlidir. Çünkü vize memurları yanlış vize türüne başvuru yapıldığı, formun yanlış doldurulduğu, başvuru dosyasında eksik belgeler olduğu gibi gerekçeler ile vize reddi verebilir.

Başvuru sahiplerinin başvurularda en çok problem yaşadığı konu genellikle hangi vize türüne başvuru yapacaklarını belirleyememeleridir. Çünkü çok sayıda vize türü vardır ve bu da İngiltere vizesi türünü belirlemede kafa karışıklığına yol açmaktadır. Doğru vize türünü ve doğru başvuru formunu belirleyemeyen başvuru sahipleri uzmanlarımızla iletişime geçebilirler. Danışmanlarımız öncelikle kişinin gitme amacını anlayacak ve sonrasında buna en uygun vize türünü saptayacaktır. Belirlenen vize türü ile ilgili her türlü prosedürde olduğu üzere başvuru formunun doldurulması aşamasıyla da uzmanlarımız ilgilenecektir. Hatasız başvuru yapmak isteyen tüm başvuru sahiplerinin vize reddi almamak adına danışmanlık almaları faydalarına olacaktır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gidecek olan kişiler İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere ve Türkiye’de hizmet sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1384 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları