image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere Din Görevlileri Vizesi, ziyaret kapsamlı bir İngiltere vizesi türü olup bu vize ile İngiltere’de çalışma hakkı bulunmamaktadır.

İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinin hiç birisi ile İngiltere’de çalışma hakkı bulunmamaktadır. İngiltere Din Görevlileri Vizesi de bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesi olması nedeniyle çalışma iznini kapsamamaktadır. Birleşik Krallık’ta kazanç elde ederek ya da etmeden çalışmak isteyen kişiler İngiltere Din Görevlileri Vizesi’ne değil İngiltere çalışma vizesi türlerinden birine başvuru yapmalıdır. Din görevlileri çalışmak amacıyla başvuru yapacaklarsa kalacakları süreler ve amaçlarına göre İngiltere Tier-2 Çalışma Vizesi ya da İngiltere Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi başvurusu yapabilir.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılan vize başvurularının karmaşık başvuru prosedürlerine sahip vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. Bunun yanı sıra başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Herhangi bir hata ya da eksiklik oluşmasına mahal vermemek ve bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (itiraz davası, idari itiraz, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu-reconsideration application) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurunuz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ile İngiltere’den yapılan vize ve göçmenlik başvurularında profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1517 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları