image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Din Görevlileri Vizesi ücretleri, tüm İngiltere vizesi harçlarında olduğu üzere İngiltere tarafından Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince dolar üzerinden tahsil edilen ve başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödendiğinden kur değiştikçe vize ücretleri de değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvurularında vize işlemlerinin yapılabilmesi için vize harcı ödemek gerekmektedir. Bu ücretler, Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilip ödenen ücretlerdir. Bu nedenle de sıklıkla değişmektedir. Ancak bu değişiklikler resmi artışlar değildir. Resmi artışlar yılda bir kez İngiltere’de mali yılın değiştiği tarih olan 5 Nisan tarihinde olmaktadır. Yalnızca vize harçları değil mali yılın değişmesi ile bütün harç, ücret ve ücret benzerlerinde artışlar yapılmaktadır.

İngiltere vizesi türlerinden biri olan İngiltere Din Görevlileri Vizesi ücretleri de tüm vize harçlarında olduğu üzere Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen Dolar üzerinden Türk Lirasına çevrildiği için kur değiştikçe vize ücretleri de değişkenlik göstermektedir. Bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçtikleri takdirde vize prosedürleri, harçları vb. konularda detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularının dünyada en zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından biri olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. İngiliz Konsolosluğu vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda gerek olumlu sonuç alabilmek gerekse de ileride yapılacak başvuruları olumsuz etkilememek adına vize danışmanlığı almak yararlı olmaktadır. Bu hususları sağlamak üzere danışmanlık almak isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye ve İngiltere’den yapılan vize ve göçmenlik başvurularında profesyonel destek sunmaktadır. Firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurulara dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile hizmet sunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1641 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları