image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Din Görevlileri Vizesi ile eş ve çocuklar İngiltere’ye bağımlı statüsünde gelemeyip, ayrı ziyaretçi vizesi başvurusu yaparak gelebilmektedir.

İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi türlerinin pek çoğunda eş ve çocuklar başvuru sahibinin bağımlısı olarak İngiltere’ye gelememektedir. Bu aile üyelerinin Birleşik Krallık’a gelebilmeleri için ayrı bir ziyaret kapsamlı vizeye başvuru yapmaları gerekecektir. Bu bağlamda 18 yaşın altındaki çocuklar İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, eş, 18 yaşın üstünde bulunan çocuklar ve diğer aile üyelerinin ise İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapması gerekir. Ancak bazı hallerde kişilerin başka bir vize türüne başvuru yapması gerekebilir. Başvurusunu firmamızla yapan kişilerin gidiş amaçları, kalacakları süre gibi kriterler göz önünde bulundurularak danışmanlarımız kişinin ve aile üyelerinin doğru vize türüne başvuru yapmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık başvuru prosedürlerine sahip olması nedeniyle olumlu sonuç almanın en zor olduğu vize başvurularındandır. İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler de bilmelidir ki; bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini yükseltmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri Londra,  Ankara ve İstanbul ofislerimize gelerek ya da telefon ederek uzmanlarımızdan bilgi alabilirler.

2006 yılından bu yana hizmet sunan ve İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1512 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları