image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere Din Görevlileri Vizesi ile Birleşik Krallık’ta eğitim görmek esas amaç olmadığı ve 30 günü geçmediği müddetçe mümkündür.

İngiltere Din Görevlileri Vizesi, İngiltere’de eğitim görmek amacıyla başvuru yapılamayan ziyaret kapsamlı bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere’de eğitim görmek isteyen başvuru sahipleri İngiltere öğrenci vizesi türlerine başvuru yapmalıdır. Birleşik Krallık’a gidiş amacına ve kalış süresine göre en uygun vize türüne başvuru yapılmalıdır. Başvuru sahibi, başvuru yapması gereken vize türünü net olarak belirleyemiyorsa CSS & Co Legal Services’in uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve başvurusunu uzmanlarımızla gerçekleştirebilir.  

Din görevlilerinin iş ziyareti amacıyla başvuru yapabildiği İngiltere Din Görevlileri Vizesine başvuru yapacak kişiler eğitim görmek istiyorlarsa dikkat etmeleri gereken birkaç husus vardır. Bu hususlardan biri, alınacak olan eğitimin 30 günü geçmemesidir. Bir diğeri ise bu eğitimlerin yalnızca İngiltere’de bazı kurumlar tarafından akredite edilmiş eğitimler olması gerektiğidir. Bu eğitimlerin neler olduğu İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş olup bunlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularını değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu vize başvurularının karmaşık prosedürlere sahip olması ise hata yapma riskinin artmasına neden olmaktadır. Bu riski en aza indirmek için vize başvurularında CSS Legal’den vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yaparak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri Türkiye ve İngiltere’de bulunan ofislerimizle iletişime geçebilirler. CSS Legal’in Londra, Ankara ve İstanbul ofislerinden hangisi kişiye daha uygunsa o ofisimize gelerek ya da telefonla iletişime geçebilecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan vize başvuruları ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1563 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları