image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden biri olan İngiltere Din Görevlileri Vizesi’ne Birleşik Krallık’a çalışma ve para kazanma amacı olmaksızın iş ziyaretçisi olarak gidecek olan din görevlileri başvuru yapabilmektedir.

İngiltere Din Görevlileri Vizesi iş ziyareti amacıyla 6 aydan kısa bir süreliğine İngiltere’ye gidecek olan din görevlilerinin başvuru yapabildiği bir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türüdür. İngiltere’ye ziyaretçi olarak gidecek din görevlisinin bir konferans, toplantı, seminer, iş görüşmesi vb.ne katılmak, aynı veya başka dinlerden birinin görevlileri ile görüşmek, bir kuruluşa din görevlisi olarak bir ziyarette bulunmak gibi amaçlar ile bu ziyaret kapsamlı İngiltere vizesine başvuru yapması gerekmektedir. Bu vizeye İngiltere’de çalışma amacı olan başvuru sahiplerinin başvuru yapmaması gerekir. İngiltere’ye çalışmak üzere gidecek olan kişiler gidiş amaçlarına ve kalış sürelerine göre İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden birisine başvuru yapabilirler.

Dünyada en zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından birinin İngiltere vizesi başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren İngiltere Konsolosluğu vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlamaktadır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de değerlendirmeyi yapan vize memurunca haklı gerekçeler görülürse sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu gerçekleştirebilir ve itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1550 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları