image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere Din Görevlileri Vizesi başvurusunda hem İngiltere turist/ziyaretçi vizesi genel şartlarının hem de bu İngiltere vizesi türünün kendine özgü şartlarının karşılandığını gösteren belgelerden bir başvuru dosyası verilmelidir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne yapılan İngiltere vizesi başvurularında gerekli olan tüm belgelerin ve tercümelerinin bulunduğu bir başvuru dosyası verilerek başvuru gerçekleştirilebilmektedir. İngiltere Din Görevlileri Vizesi başvurusunda ise diğer tüm ziyaret kapsamlı başvurularda olduğu gibi hem İngiltere turist/ziyaretçi vizesi genel şartlarının hem de bu vizenin özel şartlarının sağlandığını belgelerle göstermek gerekir. Bu bağlamda bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuru sahibinin gidiş amacı, İngiltere’de bulunduğu sürede masraflarını nasıl karşılayacağı, kalacağı yer, İngiltere’ye nasıl gideceği, seyahat sonunda İngiltere’den ayrılacağı gibi hususlara dair belgeler firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde sizlere danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra sunulmalıdır.

İngiltere Din Görevlileri Vizesi’ne başvuru yapacak olan kişinin öncelikle din görevlisi olduğunu ve İngiltere’de seminer, iş görüşmesi, konferans vb.ne katılmak, diğer din görevlileri ile görüşmek gibi amaçlarla İngiltere’de kısa süreli olarak bulunacağını gösterebilmesi gerekir. Buna ek olarak başvuru sahibinin İngiltere’deki masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren belgeler de firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde sizlere danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra mutlaka başvuru dosyasında bulunmalıdır. Bu bağlamda tapu senetleri, kira sözleşmeleri, maaş bordroları, sponsorluk belgeleri gibi belgeler başvuru dosyasına eklenebilir.

Yukarıda sayılan belgelerin dışında daha pek çok hususun dosya üzerinde belgelerle ispatlanması gerekir. Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesini almak için ispatlanması gereken tüm durumlar için hangi belgelerin dosyada bulunması gerektiğine dair uzmanlarımız kişinin durumuna göre bir belge listesi belirleyerek eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır. Doğru bir başvuru yapabilmek ve iyi bir dosya hazırlayabilmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve vize başvurusuyla ilgili her işlemi danışmanlarımız aracılığıyla yapabilirsiniz.

Dünyada en zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından birinin İngiltere vizesi başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de itiraz gerekçelerinin vize memurlarınca haklı ve ikna edici bulunması halinde sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçerek başvurunuzu yapabilir ve vize başvuru süreci ile alakalı her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile vize başvurusu yapan kişilere profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1705 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları