image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere’ye iş ziyareti için gidecek olan din görevlilerinin İngiltere Din Görevlileri Vizesi başvurusu yapıp olumlu sonuç alabilmek için öncelikle doğru başvuru forumunu ve onunda öncesinde başvuru yapılması gereken vize türünü belirlemesi gerekir.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün doğru belirlenmesi gerekir. Çünkü ancak vize türü doğru belirlenebilirse doğru başvuru formu doldurulabilecek ve dolayısıyla hatasız bir vize başvurusu yapılabilecektir.

İş ziyareti için İngiltere’ye gidecek olan din görevlilerinin de öncelikle gidiş amaçlarına göre doğru vize türünü belirlemeleri gerekir. Bu bağlamda başvuru sahibinin öncelikle İngiltere Din Görevlileri Vizesi mi yoksa İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden birine mi başvuru yapacağını belirlemesi gerekir. Din görevlisi eğer ki bir ücret elde edecekse İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden birine başvuru yapmalıdır. Ancak 6 aydan kısa süreli bir iş ziyareti yapacaksa ve ücretli ya da ücretsiz çalışmayacaksa İngiltere Din Görevlileri Vizesi başvurusu yapabilir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alabilir ve başvurusunu uzmanlarımızla gerçekleştirebilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de itiraz başvurusunu değerlendiren vize memurunun gerekçeleri haklı bulmasıyla birlikte sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vizelerle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006’dan bu yana hizmet sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1602 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları