image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

İngiltere Din Görevlileri Vizesi başvurularında İngiltere vizesi başvuru prosedürlerine göre fotoğraf ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgilerin verilmesi zorunludur.

İngiltere Din Görevlileri Vizesi başvurularında da tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alınıp başvuru merkezine teslim edilen ve daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş formları hazırlanmış, ödemeleri yapılmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle hazır hale getirilen dosya ile birlikte biyometrik bilgiler de teslim edilmelidir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izlerinden oluşmaktadır. Bu bilgiler, başvuru prosedürlerinin bir parçasıdır ve verilmedikçe geçerli bir başvuru yapılamaz. Yalnızca muaf olan bazı kişilerin bu bilgileri vermesine gerek yoktur. Bu bilgiler hakkında detayı bilgiyi ve muaf olan kişilerin kimler olduğuna dair detaylı bilgiyi websitemizin İngiltere Vizesi Prosedürleri başlığı altında bulabilirsiniz.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından profesyonel destek ve detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Firmamız uzmanlarından profesyonel destek almak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak için başvuru sahiplerinin yararına olmaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurunuzu yapmak ve vize başvuruları ile ilgili her konuda detaylı bilgi almak üzere Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimiz ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1492 defa görüntülendi

İngiltere Din Görevlileri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları