image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi ile bağımlıların yani eş ve çocukların başvuru sahibinin bağımlısı olarak başvuru yapma hakkı vardır.

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi ile İngiltere’yi ziyaret edecek olan kişilerin eşleri bağımlı olarak vize başvurusu yapabilmektedir. Aynı şey başvuru sahibinin çocukları için de geçerlidir. Yani eş ve çocuklar diğer İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinin aksine bağımlı olarak vize başvurusu yapabilmektedir. Diğer türlerde ise başvuru sahibinin bağımlılarının ayrı başvuru yapması gerekiyor.

Eş ve çocuklarını Birleşik Krallık’a bağımlı statüsünde götürüp götüremeyeceğini tam olarak bilmeyen başvuru sahipleri danışmanlarımızla iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu sayede hatasız bir başvuru yapabilirler.

Akademik ziyaret amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları ve bağımlılarının yapacağı başvurular oldukça karmaşık yapıdadır. Bu başvuruların oldukça karmaşık yapıda olması nedeniyle İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alarak başvuruyu gerçekleştirmek daha yararlı olacaktır. 

Profesyonel vize danışmanlığı almak isteyen başvuru sahipleri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2471 defa görüntülendi

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları