image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusunda çok fazla İngiltere vizesi türü olması ve bunun karışıklığa yol açması nedeniyle doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu seçmek çok önemlidir.

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusunda diğer İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ve İngiltere Çalışma Vizesi türleri arasından bu vizeye başvuru yapılacağının belirlenmesi çok önem arz eder. Seyahatin amacına ve süresine göre doğru vize türünü belirledikten sonra ise tüm İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi doğru formu seçmek ve eksiksiz doldurmak çok önemlidir. Çünkü vize memurları yanlış form doldurulduğu ve dolayısıyla yanlış başvuru yapıldığı gerekçesi ile vize reddi verebilmektedir.

Başvuru sahiplerinin başvurularda en çok problem yaşadığı konu hangi vize türüne başvuru yapacaklarını tam olarak saptayamamaktır. Çünkü çok fazla sayıda İngiltere vizesi türü vardır ve bu da başvuru sahiplerinin hangi vizeye başvuru yapacaklarını belirlemelerini zorlaştırmaktadır. Doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu belirlemekte sıkıntı yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler. Danışmanlarımız kişinin gitme amacı ve kalış süresine göre en uygun vize türünü belirleyeceklerdir.

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularında vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilirsiniz. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 2006’dan bu yana danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1829 defa görüntülendi

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları