image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi ücreti, tüm İngiltere vizesi türlerinin ücretlerinde olduğu gibi her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yılın değişmesi ile resmi olarak belirli oranlarda değiştirilmekle birlikte kura bağlı değişiklikler de göstermektedir.

Her ülkenin mali sisteminde mali yılın değiştiği bir tarih bulunur. İngiltere’de bu tarih 5 Nisan’dır. Eski mali yılın bitmesi ve yenisinin başlamasıyla birlikte vergi, harç vb.nin ücretlerinde değişiklikler yapılır. Dolayısıyla buna vize ücretleri de dâhildir ve İngiltere vizesi harçları da her yıl 5 Nisan itibarıyla mali yılın değişmesi sonucu değişikliğe uğramaktadır.

Vize harçları ile ilgili olarak en çok dikkat edilmesi gereken husus, vize başvurusu için alınan harcın başvurunun sonucu olumsuz olursa iadesinin olmayacağıdır. Bu nedenle maddi kayba uğramamak için mümkün olan en hatasız ve eksiksiz şekilde başvurunun yapılması önem arz eder. Hata ve eksiklik yapma ihtimalinizi en düşüğe, vize alma ihtimalinizi ise en yükseğe çekmek üzere profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi ücreti hakkında bilgi ve karmaşık yapıda olan bu ziyaretçi/turist vizesi başvurularında profesyonel destek almak istiyorsanız İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1876 defa görüntülendi

İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları