image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Ziyaret kapsamlı her İngiltere vizesi türünde olduğu gibi hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunun sonucu, danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis vb. ihtiyacınız varsa temin edildikten sonra yine danışmanlarınızla irtibat halinde alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edildiği tarihten sonra 3 hafta (15 iş günü) içerisinde belli olmaktadır.

İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerine yapılan başvurunun sonucu vize başvuru dosyanız danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belgeler listesindeki belgelerinizin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup, gerekli olan bütün vize başvuru harçlarının ödenmesinden ve bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra uzmanlarımızca tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğu’nun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde fiziki olarak hazır olan başvuru dosyasını başvuru merkezine teslim ettikten sonra 3 hafta (15 iş günü) içerisinde belli olmaktadır. Dolayısıyla ziyaret kapsamlı tüm vize başvurularında olduğu gibi hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında da sonuç bu sürede belli olacaktır.

3 hafta içerisinde sonuç alması durumunda uçağını kaçıracak ya da İngiltere’de gideceği eğitime katılamayacak olan başvuru sahipleri hızlandırılmış/acil vize başvurusu yollarından biri ile başvuru yapabilir. Bu yollardan en garantilileri konsolosluğun sunmakta olduğu Öncelikli Servis ve Ekstra Öncelikli Servis’tir. Bunun yanında Dış İşleri Bakanlığı’ndan nota almak da daha çabuk sonuç alınmasını sağlayacaktır. Öncelikli Servis tüm vize başvuru merkezlerinden alınabilmesine rağmen Ekstra Öncelikli Servis yalnızca İstanbul’daki başvuru merkezinden alınabilmektedir. Hızlandırılmış/acil başvurular hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilir ve vize sonuçlarını çok daha erken alabilirler.

Başvuru yapılacak olan vize türünü belirlemek ve bu işlemlerini gerçekleştirmek hususlarında sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık alabilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması halinde de sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1539 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları