image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler doğru başvuru formunu seçebilmek için öncelikle başvuru yapacakları vize türünün bu olduğunu doğru belirleyebilmelidirler.

İngiltere vizesi başvurularında doldurulacak olan başvuru formunun doğru belirlenebilmesi oldukça önem arz eder. Başvuru formunun doğru belirlenebilmesi için başvuru sahibinin öncelikle gidiş amacına başvuru yapacağı vize türünü doğru belirleyebilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda hizmet içi eğitim almak üzere İngiltere’ye gidecek olan kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacaklarını doğru belirleyebilmelidirler. Vize türünü doğru belirledikten sonra form doğru bir şekilde doldurulabilecektir.

Hizmet içi eğitimlere katılmak üzere İngiltere dışındaki şirketi tarafından Birleşik Krallık’a gönderilecek olan çalışanlar başvuru yapacakları vizeyi doğru olarak belirlemede problem yaşıyorlarsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. Çünkü hizmet içi eğitim almak üzere başvuru yapılacaksa iş ziyareti vizesine mi, İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi'ne mi yoksa İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi’ne mi başvuru yapılması gerektiğini ayırt edebilmek oldukça zordur. Hatta bazı başvurularda İngiltere Çalışma Vizesi türlerinden birine başvuru yapılması dahi gerekebilmektedir. O nedenle çok sayıdaki vize türleri içerisinden başvuru yapılması gerekeni belirlemek bir hayli zordur. Bu durumdaki kişiler İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla iletişime geçerek doğru türün belirlenmesini sağlayabilirler.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar. İyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile olumlu sonuç alma ihtimalini arttırarak vize başvurusu yapabilmek isteyen başvuru sahipleri firmamızdan danışmanlık alarak karmaşık vize başvuru sürecini kolaylaştırabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1555 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları