image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Hizmet içi eğitimlere katılmak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar doldurulup, vize ücreti ödemeleri tamamlandıktan sonra danışmanlarınızla irtibat halinde alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi sonrasında başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için vize başvuru dosyanızın danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerinizin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulmasıyla gerçekleşecektir. Bunların ardından gerekli ise vize ücretinin ödenmesinden sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerinizin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce mümkün mertebe eksiksiz tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğu’nun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde hazır olan başvuru dosyasını başvuru merkezine teslim ettikten sonra yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen başvuru süreçlerinden biri olan başvuru/vize ücretinin yatırılması da CSS Legal uzmanlarınca sağlanmaktadır. Vize ücretleri, İngiltere tarafından Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar olarak tahsil edilen ve Türkiye’de yapılan başvurularda Türk Lirasına çevrilerek ödenen bir ücrettir. Bu nedenle kur değiştikçe ücretler de değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlara ulaşmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek bilgi alabilirler.

Hizmet içi eğitime katılmak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilmek için ödenen ücretin vize reddi alınması halinde iade edilemeyeceği tüm başvuru sahiplerince bilinmesi gereken bir husustur. Çünkü bu ücret vize işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için alınan bir ücrettir. Sonuç olumlu da olsa olumsuz da tüm işlemler gerçekleşmiş olduğu için ücretin iadesi söz konusu olmayacaktır.

Hizmet içi eğitimlere katılmak için İngiltere İş Ziyareti Vizesine titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına firmamızdan vize danışmanlığı almak çok faydalı olacaktır. Danışmanlarımız eksiksiz bir dosya hazırlamak, bu dosyanın tercümesini yaptırmak, randevunuzu almak, başvuru sahiplerini mülakata hazırlamak gibi vize prosedürü için yapılması gereken tüm işlemleri gerçekleştirmek adına profesyonel destek sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1654 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları