image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti süresi bitince Ankara Antlaşması Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvuruları vb. olabilecek istisnai durumlar haricinde uzatma başvurusu ya da geçiş başvurusu yapılarak uzatılabilen bir İngiltere vizesi türü değildir.

İngiltere’ye hizmet içi mesleki eğitim almak üzere İngiltere dışındaki bir kuruluş tarafından gönderilen çalışanların da başvuru yapabildiği İngiltere İş Ziyareti Vizesi İngiltere’de AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, insan hakları başvuruları gibi istisnai başvurular haricinde geçiş yapılamayan, uzatılamayan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusu sonucu başvuru sahibine verilen vize 6 ay, 2 -5 -10 yıllık sürelerle verilmektedir. Ancak bu sürelerden hangisi ile vize verilirse verilsin 1yıl içerisinde 6 aydan daha fazla kalmak ve bu süreyi uzatmak AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, insan hakları başvuruları gibi istisnai başvurular haricinde mümkün değildir.

İngiltere’ye hizmet içi eğitim almak üzere iş ziyaretçisi olarak gidecek kişilerin başvuru yapılabildiği bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyasının titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Danışmanlık almak ve bu sayede eksiksiz bir başvuru yaparak olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreciyle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1531 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları