image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Hizmet içi eğitim ya da başka bir amaçla İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler bilmelidir ki; bu vize İngiltere’de çalışma hakkını kapsamamaktadır.

Hizmet içi eğitimlere katılmak üzere İngiltere’ye gidecek olan kişilerin başvuru yapması gereken vize türü İngiltere İş Ziyareti Vizesi ise bu kişilerin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmamaktadır. İngiltere’de bir iş verene bağlı çalışabilmek için Tier-2 veya Tier-5 İngiltere çalışma vizesi türlerinden birine başvuru yapmak gerekir. İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türleri ile İngiltere’de çalışılamaz. İngiltere dışındaki bir işverene bağlı çalışılabilmesine ve ücret elde edilebilmesine rağmen İngiltere’deki bir işverene bağlı olarak çalışılamamakta ve ücret elde edilememektedir. İngiltere’de çalışmak üzere başvuru yapacak olan kişiler doğru vize türünü belirleyebilmek için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1553 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları