image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne İngiltere dışındaki bir kuruluşun çalışanı olup İngiltere’deki bir eğitim kurumundan hizmet içi mesleki eğitim alacak olan kişiler başvuru yapabilir.

İngiltere vizesi türleri, İngiltere’ye gidiş amacına ve kalış süresine göre çeşitli alt kategorilere ayrılmaktadır. Bu bağlamda 7 temel kategori bulunmaktadır. Bu 7 kategoriden biri olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusu da kendi içerisinde pek çok alt türe ayrılmaktadır. Ziyaret kapsamlı alt vize türlerinden birisi de İngiltere İş Ziyareti Vizesidir. İş ziyareti vizesine İngiltere’de hizmet içi eğitimlere katılmak üzere de başvuru yapılabilir. Hizmet içi eğitimler için iş ziyareti vizesine İngiltere dışındaki bir kuruluşun çalışanı olup İngiltere’deki bir eğitim kurumundan hizmet içi mesleki eğitim alacak olan kişiler başvuru yapabilmektedir.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusunu yapacak olan kişiler geçerli bir başvuru yapabilmek için başvurularını yukarıda anlatıldığı şekilde yapmalıdırlar. Hizmet içi mesleki eğitim almak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki; bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanları ile birlikte başvuru yapmak eksiksiz, hatasız bir dosya ile başvuru yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alınmasının önünü açacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan CSS& Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1550 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları