image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine verilecek olan vize süresi 6 ay, 2 -5 -10 yıl arasında değişkenlik gösterir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne İngiltere’de hizmet içi mesleki eğitme katılmak üzere başvuru yapan kişiler 6 ay, 2 -5 -10 yıllık sürelerle vize alabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Vize başvurusu sonucunda 10 yıllık vize almak ile 6 aylık vize almak arasında 1 yıl içinde İngiltere’de kalınabilecek süre açısından bir fark bulunmamaktadır. Yani vize hangi süre ile alınırsa alınsın Birleşik Krallık’ta 1 yıl içerisinde kalınacak toplam süre 6 ayı geçemez. Bu 6 ay tek giriş-çıkış yapılarak kullanılabileceği gibi çoklu giriş-çıkış yapılarak da kullanılabilmektedir. Bu süreyi uzatmak mümkün değildir. Ayrıca İngiltere’de ziyaret kapsamlı bir vize ile bulunuyorken başka bir vize türüne geçiş başvurusu da yapılamaz.

Ziyaret kapsamlı vize kategorilerinden biri olan bu İngiltere İş Ziyareti Vizesi türüne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştirerek eksiksiz bir başvuru yapabilir ve pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1542 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları