image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında genellikle İngilizce dil şartı aranmasına karşın ziyaret kapsamlı vize türlerinde bu şart aranmamaktadır. Yani ziyaret kapsamlı vize türlerinden biri olan hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında da İngilizce dil şartının sağlanıp sağlanmayacağına bakılmamaktadır.

Hangi vize türlerinde hangi İngilizce dil sınavlarının belgesinin başvurularda istediği ile ilgili detaylı bilgi isteyen başvuru sahipleri web sitemizin İngiltere Vizesi ve Diğer Başvurular için Dil Sınavları bölümünü inceleyebilirler. Ayrıca iletişim bilgileri vasıtasıyla CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçildiği takdirde uzmanlarımızdan da detaylı bilgi alınabilecektir.

Hizmet içi mesleki eğitim almak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak kişiler bilmelidir ki; bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanları ile birlikte başvuru yapmak başvurularda hata veya eksiklik oluşması riskini düşürerek olumlu sonuç alma ihtimalini arttıracaktır.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İtiraz Davası, İdari İtiraz, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreciyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine destek sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1525 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları