image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne hizmet içi eğitimler için başvuru yapılması düşünülüyorsa bazı şartlar sağlandığı takdirde 30 güne kadar eğitim alınabilmektedir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne hizmet içi mesleki eğitimlere katılmak üzere başvuru yapacak olan başvuru sahipleri İngiltere’de 30 güne kadar eğitim alabilmektedir. Ancak bazı şartları sağlamaları gerekir. İngiltere’de hizmet içi mesleki eğitime katılabilmek için öncelikle çalışılan şirket ile eğitimi verecek olan kurum arasında resmi bir sözleşme olması gerekir. Ayrıca bu eğitimin 30 günü geçmemesi şartı bulunmaktadır.

İngiltere’de hizmet içi eğitime katılacak olan başvuru sahiplerinin başvuru yapmaları gereken vize türü hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmeleri faydalı olacaktır. Çünkü İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerine başvuru yaparken esas amaç İngiltere’de eğitim görmek olamaz. Yani eğitim almak ekstra bir aktivite olmalıdır. Bu nedenle İngiltere’de hizmet içi eğitime katılabilmek için başka bir İngiltere vizesi türüne başvuru yapmak gerekebilir.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık vize başvurularından biri olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak çok önem taşır. Bu bağlamda vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1531 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları