image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere vize ve göçmenlik prosedürlerine göre hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvuru sahipleri bu vize türünün şartlarını sağladıklarını gösterebilmek adına başvuru dosyalarına çeşitli belgeler/evraklar eklemelidir.

İngiltere vizesi prosedürleri gereğince vize başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin başvuru yapacakları vize türüne göre şartları sağladıklarını belgeleyebilmeleri gerekir. Başvuru sahiplerinin vizenin şartlarını sağlayabildiklerini gösterebilmeleri için temin etmeleri gereken belgeler bir araya getirilerek başvuru dosyası oluşturulmalıdır.

Hizmet içi eğitimler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak kişilerin bu belgeleri/evrakları eksiksiz tamamlanması, başvurularının olumlu sonuç vermesini sağlayacaktır. Ancak bunlar, başvurunun kesinlikle olumlu sonuçlanmasına yetmemektedir. Her İngiltere vizesi başvurusunun kendine has kanıtlanması gereken özel durumları mevcuttur. Başvuru sahipleri bunların ne olduğunu, firmamızla başvuru işlemleri başlatıldıktan sonra CSS Legal uzmanlarının verecekleri evrak listesinde bulabilirler. 

Belgelerde eksiklik olduğunda İngiltere Konsolosluğu tarafından başvuru sahibinden çeşitli belgelerin sağlanması talep edilebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri başvurularını İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımız ile birlikte gerçekleştirebilirler. İngiltere’ye gidiş amacını CSS Legal uzmanlarına ayrıntılı olarak açıklayan başvuru sahiplerinin hangi vize türüne başvuru yapacağı ve başvuruları sırasında sunmaları gereken evraklara dair detaylı bir liste taraflarına sağlanacaktır.

Hizmet içi mesleki eğitim almak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak kişiler bilmelidir ki; bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanları ile birlikte başvuru yapmak herhangi bir hata ya da eksiklik oluşması riskini düşürerek olumlu sonuç alma şansını en yüksek seviyeye çıkaracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine hizmet sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1497 defa görüntülendi

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları