image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu İngiltere vize başvuru belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa başvuru ücreti ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne yapılabilmektedir.

Türkiye’den yapılan bütün İngiltere vizesi başvuruları gibi Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları da İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilen ve daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş formları hazırlanmış, başvuru ücreti ödemeleri yapılmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle hazır hale getirilen dosyanın ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) verilmesiyle yapılabilmektedir. Başvuru merkezi Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu merkezlerinin en yakınından uzmanlarımızca alınacak randevuda başvuru sahibi başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini vererek İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre geçerli bir başvuru yapmış olur. Başvuru dosyası, vize türünün şartlarının karşılandığını gösteren belgeleri ve tercümelerini içermelidir. Biyometrik bilgiler ise başvuru sahibinin yüzünün fotoğrafı ve parmak izlerinden oluşmaktadır.

İngiltere’ye herhangi bir nedenle gitmek üzere yapılan vize başvurularının oldukça karmaşık yapıda başvurular olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2393 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları