image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapan kişilere ilk etapta verilen vize süresi 33 aydır.

İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yapan eşlerin aldıkları ilk geçici vize 33 ay olarak verilmektedir. Bu 33 aylık süre bitmeden önce İngiltere’den yapılabilecek vize uzatması ile 30 aylık bir vize daha alınabilmektedir. Geçici oturumu, uzatmalarla birlikte 5 yıla tamamlayan kişiler, süresiz oturum izni için başvuru yapabilirler.

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri ilk başvurularından İngiltere’den yapacakları diğer başvurulara kadar detaylı bilgi almak ve karmaşık başvuru prosedürlerini kolaylaştırmak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için dikkatle ve prosedürlere uygun olarak hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından çok daha zorludur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerine olumlu sonuç alabilme ihtimallerini arttırabilmeleri adına oldukça yarar sağlar. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2058 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları