image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu, randevu günü başvuru sahibinin prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirmesinin ardından yaklaşık olarak 3 ay yani 90 gün içerisinde sonuçlanır.

İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurularında randevu günü başvuru sahibinin biyometrik bilgilerini ve başvuru dosyasını vermesinden itibaren vize memurlarının başvuruları değerlendirme süresi yaklaşık olarak 3 ay yani 90 gündür. Yani başvuru sonucu, başvurunun niteliğine ve konsolosluğun yoğunluğuna göre 90 güne kadar herhangi bir zamanda alınmaktadır. Başvurusunu firmamızla yapan başvuru sahiplerinin başvurularının takibi de yine CSS & Co Legal Services tarafından yapılmakta ve sonuçlar firmamıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahiplerine sonuçlar bildirilmektedir.

3 aydan daha kısa bir zamanda sonuç alması gereken başvuru sahipleri Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) hizmetinden vize ücretine eklenen ekstra bir ücret karşılığında yararlanarak 15 iş günü içerisinde sonuç alabileceklerdir. Bu hizmetten nasıl yararlacağı ile ilgili ve tüm diğer vize işlemleri ile ilgili olarak profesyonel danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirler.

Birleşik Krallık’ta süresiz oturum izni ya da İngiliz vatandaşlığı ile bulunan eşinin yanına yerleşebilmek üzere İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu yapacak olan eşler, sağlanması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. Çünkü yerleşim kapsamlı vize türlerinde aranmakta olan şartlar ispatlanması oldukça zor olan şartlardır. Bu nedenle bu şartların ne olduğu hakkında detaylı bilgi alabilmek ve başvuruyu eksiksiz yapabilmek için Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda hangi şartların arandığına dair detaylı bilgiyi CSS Legal ile iletişime geçerek öğrenebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2779 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları