image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, İngiltere’de süresiz oturum izniyle veya İngiliz vatandaşı olarak bulunan kişilerin eş ve çocuklarının İngiltere’ye yerleşebilmeleri için tasarlanmış bir İngiltere vizesi türüdür.

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, İngiltere’de İngiliz vatandaşı olarak ya da süresiz oturum izni ile bulunan kişilerin bağımlı aile üyelerinin yani eş ve çocuklarının İngiltere’ye yerleşebilmesi için öngörülmüş bir vizedir. Dolayısıyla, evli eş ile birlikte eğer 18 yaş altı çocuk var ise ebeveynleri ile birlikte 18 yaş altı bağımlı çocuklar için de yerleşim kapsamlı başvuru yapılabilmektedir. Bu yerleşim kapsamlı vize türünün şartlarının nasıl sağlanabileceği ile ilgili ve vize başvuru prosedürüyle ilgili her türlü konu hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek en güncel bilgileri alabilir.

Yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle tüm başvuru işlemlerinde dikkatle başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2101 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları