image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi alan kişiler İngiltere’deki eşlerinin yanına gittiklerinde İngiltere’de çalışabilmektedirler.

İngiltere’de sürekli oturum iznine sahip olan ya da İngiliz vatandaşı olan eşin yanına yerleşmek üzere başvuru yapılabilen Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi’ni alan kişiler çalışmak istedikleri takdirde çalışabileceklerdir. Yani İngiltere’deki eşinin yanına gelmek üzere vize başvurusu yapacak olan eşin çalışma hakkı bulunur.

Evli çiftler için tasarlanmış İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesinin başvurularında İngiltere’deki eşin, İngiltere’ye gelecek olan eşinin yaşam masraflarını karşılayabileceğini ispatlayabilmek üzere £18.600.00 maddi yeterliliği gösterebilmesi gerekir. Bu durum, gelir ve birikim vasıtasıyla gösterilebilir. Ayrıca İngiltere’ye gidecek olan eşin sadece ve sadece birikimi de maddi birikim hesaplamalarına dâhil edilebilir. Buna karşın, başvuru sahibi eşin İngiltere’ye gittikten sonra çalışarak kazanabileceği miktarlar veya daha İngiltere’ye gitmeden çalışarak kazanmakta olduğu gelir ve para başvrularda dikkate alınamaz. Ek olarak başvuru sahibinin İngiltere’deki eşinin maddi yeterlilik şartını tek başına sağlayabiliyor olması yerleşim kapsamlı başvurularda vize alınabilmesi için daha yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada en zor olumlu sonuç alınan başvurular olduğu herkesçe bilinen bir husustur. Ayrıca yerleşim vizesi kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3660 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları