image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru/vize ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edildiğinden döviz kurundaki değişmelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan çiftler başvuru/vize ücretini öğrenmek istedikleri zaman CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçebilirler. Çünkü başvuru/vize ücretleri İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edildiğinden döviz kurunun değişmesi ile sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu değişiklikler resmi değişmeler olmayıp vize ücretleri her yıl yalnızca bir kez resmi olarak değişmektedir. 5 Nisan tarihinde İngiltere’de mali yılın değişmesi ile birlikte tüm ücret ve harçlarda belirli oranlarda değişiklik yapılmaktadır.

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru yapacak olan çiftler vize ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorlarsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. En güncel ücret fiyatlarını öğrenebilmek üzere firmamız danışmanları ile iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin birçoğunun vize başvurularından daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak en güncel bilgilere ulaşarak mümkün olan en hatasız şekilde başvuru yapılabilmesi açısından oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2857 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları