image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında mülakat şartı bulunmamakta ve yalnızca bazı durumlarda başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir.

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvuru sahipleri, genellikle İngiltere Konsolosluğu tarafından mülakata çağrılmamaktadır. Ancak istisnai olarak da olsa bir mülakat talebi olursa bu mülakat, başvuru sahibinin gidiş amacının vize türüne uygun olup olmadığının ve kişinin vizeyi alabilecek şartları taşıyıp taşımadığı hususlarının net olarak anlaşılabilmesi için talep edilebilmektedir.

Vize memurları, başvuru sahiplerini şayet gerek görürlerse bazı durum ve belgeleri açıklığa kavuşturma amaçlı telefonla, skype aracılığıyla veya yüz yüze mülakata bazen davet edebiliyor. Bu hallerde başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahipleri firmamız uzmanları tarafından mülakatta karsılaşabilecekleri soruların nitelikleri ve türü ile ilgili bilgilendirileceklerdir.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık prosedürlere sahip olup dünyada en zor olumlu sonuç alınan vize başvurularındandır. Ayrıca yerleşim kapsamlı vize kategorilerinden biri olan bu vize türüne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki; bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. İspatlanması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek yanlış başvuru yapmaktan kaynaklanabilecek her türlü zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2512 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları