image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvuru formunun seçilebilmesi ve doldurulabilmesi için başvuru yapılacak vize türünün doğru saptanabilmesi çok önem arz eder.

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru formlarını doldurmadan önce başvuru yapacakları İngiltere vizesi türünün bu olduğundan emin olmalıdır. İngiltere’ye herhangi bir nedenle gidecek olan başvuru sahiplerinin en çok problem yaşadıkları konulardan biri de başvuru yapacakları vize türünü saptayabilmektir. Çünkü oldukça fazla sayıda vize türü bulunmaktadır ve bu durum başvuru sahiplerinin seçim yapmasını zorlaştırmaktadır. Böyle bir durumda olan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvuru yapmaları gereken vize türünün belirlenmesini sağlayabilir ve hata ya da eksiklik oluşması riskinin en aza indiği bir başvuru yapabilir. Firmamız uzmanları başvuru sahibine özgü belge listesinin hazırlanması, belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru yapılabilmesi için randevunun alınması gibi işlemlerin yanında başvuru sahibinin yerine başvuru formunun doldurulması işlemini de gerçekleştirecektir.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle tüm başvuru işlemleri dikkatle gerçekleştirilmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek almak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlayacaktır. 

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2197 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları