image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi reddedilen başvuru sahiplerinin vize reddine karşı tam kapsamlı itiraz hakkı vardır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu olumsuz sonuçlanan başvuru sahiplerinin vize reddine karşı tam kapsamlı itiraz hakkı bulunmaktadır. Tam kapsamlı itiraz hakkı, başvurusu reddedilen kişinin İngiltere Göçmenlik Mahkemesine itiraz davası açabileceği anlamına gelmektedir.

Başvuru sahibinin herhangi bir itiraz hakkının olup olmadığı ve bu hakkın kapsamı kendisine gönderilen ret mektubunda açıklanmaktadır. Buna ek olarak itiraz hakkının hangi süreler içerisinde kullanılacağı da ret mektubunda yer almaktadır. Mesela itiraz davası açabilmek için başvuru sahiplerine itiraz süresi olarak 28 gün yani 20 iş günü tanınmıştır. Başvuru sahipleri bu süre dolmadan CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek itiraz davası başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’ye eşinin yanına yerleşmek üzere gidecek kişilerin başvuru yapılabildiği bu İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyasının titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Danışmanlık alarak ve bu sayede titizlikle hazırlanmış bir başvuru yaparak olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2345 defa görüntülendi

Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları