image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne İngiltere dışında bulunan bir işverene bağlı ve İngiltere’de kazanç elde etmeyecek olan kişiler başvuru yapabilmektedir.

İş ziyaretçisi olarak İngiltere’de 6 ay ve daha kısa sürelerle bulunacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu başvurularda başvuru sahiplerinin karşılaması gereken bazı şartlar vardır. Öncelikle başvuru sahibinin İngiltere dışında bir işverene bağlı olarak çalışıyor olması ve ücretini bu işverenden alıyor olması gerekir. Yani kişi İngiltere’de gideceği kurumdan hiçbir kazanç elde etmemelidir. Çünkü ziyaret kapsamlı vize türleri çalışma iznini içermemektedir. Çalışmak üzere İngiltere’ye gidecek olan kişilerin kendilerine en uygun İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden birini seçmeleri gerekmektedir. Temelde Tier-2 İngiltere Çalışma/İş Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi türleri bulunan çalışma vizesi türlerinden gidiş amacı ve kalış süresine göre hangisine başvuru yapılması gerektiğine dair bilgi ve danışmanlık almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.  

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ile İngiltere’de 6 aydan fazla kalınamayacağı hususu da bir diğer önemli şarttır. Bu vizeye ile 1 yılda 6 ay ve daha kısa sürelerle İngiltere’de bulunacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler başvuru yapmalıdır.

İngiltere vizesi başvurularının en zor olumlu sonuç alınan, karmaşık başvurular olduğu herkesçe bilinen bir husustur. Ayrıca vize kategorilerinden biri olan bu İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de bu karmaşık başvurudan olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz  başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1563 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları