image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine 6 ay, 2- 5- 10 yıllık sürelerle verilmektedir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişilerin başvurularının olumlu sonuçlanması ile birlikte alabilecekleri vize süresi 6 ay, 2- 5- 10 yıl olabilir. Ancak hangi süre ile alınırsa alınsın bu vize ile Birleşik Krallık’ta 1 yıl içinde 6 aydan daha uzun süre ile kalınamamaktadır. Buna ek olarak bu İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi ile İngiltere’den uzatma ya da başka bir vize türüne geçiş başvurusu yapılamayacağı hususu da bilinmelidir.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç almanın en zor başvurulardan birisi olduğu herkesçe bilinen bir husustur. Ayrıca vize kategorilerinden biri olan bu İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1491 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları