image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu için mülakat şartı bulunmamaktadır.

Ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mülakata çağırılması gibi bir şart bulunmamaktadır. Ancak çok nadiren de olsa İngiliz Konsolosluğu ziyaretçi başvuru sahiplerini mülakata çağırabilmektedir. Konsolosluk danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişilerin yapacakları İngiltere İş Ziyareti Vizesi için mülakat talebini genellikle başvuru sahibinin dosyasında bir eksiklik olması ya da tam netleşmeyen, şüpheli bir durum olması halinde talep eder. Bunun dışında başka bir nedenle mülakat talebi pek olmamaktadır.

Başvuru sahiplerinin mülakat ile ilgili olarak bilmesi gereken bir husus daha bulunmaktadır. İngiltere Konsolosluğu mülakat talebini yalnızca ilk kez İngiltere’ye gidecek olan başvuru sahiplerinden talep edebileceği gibi daha önce İngiltere’ye giriş çıkış yapmış kişilerden de talep edebilmektedir. Burada önemli olan husus, başvuru sahibinin daha önce Birleşik Krallık’a gidip gitmemesinden ziyade başvuru dosyasının eksiksiz olup olmamasıdır.

İngiltere’ye gidiş amacına göre kendisinin ve bağımlılarının hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sahiplerinin danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları olumlu sonuç alma ihtimallerini arttıracaktır. Danışmanlarımızca prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirilmesi sağlanarak başvuru sahibi gerçekleşebilecek pek çok zarardan korunmuş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006 yılından bu yana İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında profesyonel destek sağlayan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1520 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları