image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişi olarak başvuru yapan kişilerin şartları sağladıklarını gösteren belgelerden/evraklar oluşan bir başvuru dosyası hazırlamaları gerekir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru yapılacak olan vize türüne göre başvuru sahiplerinde bazı şartlar aranmaktadır. Başvuru sahiplerinden bu şartları sağladıklarını gösteren bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeleri toplayarak tercümeleri ile birlikte bir başvuru dosyası hazırlanmalıdır. Dolayısıyla İngiltere İş Ziyareti Vizesine danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişi olarak başvuru yapacak olan kişilerin bu vizenin şartlarını sağladıklarını gösteren belgelerden/evraklardan oluşan bir başvuru dosyasını İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, vize ücreti ödemesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, eğer ihtiyaç varsa öncelikli/hızlandırılmış servis alınması işlemlerinin ardından alınacak olan vize randevusunda teslim etmeleri gerekir.

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişi olarak İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin sağlamaları gereken en önemli belgelerden biri İngiltere’de davet eden kurumdan gönderilen davetiyedir. Davetiyenin firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının ardından sizlere danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra dosyaya eklenmesi gerekir. Ayrıca kişinin masraflarını nasıl karşılayacağı ve bu sayede İngiltere’de devlet yardımlarından yararlanmayacağı ya da çalışmayacağı hususlarını da belgelerle göstermesi gerekir. Başvuru sahipleri bu durumları maaş bordrosu, tapu senetleri, kira sözleşmeleri vb. belgelerle gösterebilir. Bu belgelere ek olarak kalacak yer, gidiş bileti gibi ayarlamaları gösteren belgeler de mutlaka dosyada yer alması gereken belgelerdendir. Bu belgelerin dışında gerekli olan diğer belgelere dair bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi ve danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sahiplerinin danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmelerini sağlayacaktır. Ayrıca uzmanlarımız vize memurunun hatası gibi nedenlerle başvuru sahiplerinin olumsuz bir sonuç almaları halinde başvuru sahibinin haklı ve ikna edici gerekçelere sahip olması ve bunun vize memurunca görülmesi ile birlikte sonucun olumluya çevrilebilmesini sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaklardır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurularla ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 2006 yılından bu yana İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1676 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları