image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile kişilerin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmamaktadır.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişilerin İngiltere’de çalışma hakkı yoktur. Bu, iş ziyareti için Birleşik Krallık’a gidecek olan kişilerin ücretlerini Birleşik Krallık dışında bulunan işverenlerinden almaları gerektiği anlamına gelir. İngiltere’deki bir işverene bağlı olarak çalışılarak ücret elde edilemez. Aksi bir durum kaçak çalışma olarak nitelendirilir. Ayrıca bu vize ile İngiltere’ye gidildiğinde devlet sosyal yardımlarından da faydalanılamaz.  Bu nedenle kişilerin başvurularında İngiltere’deki masraflarını nasıl karşılayacaklarını da CSS Legal ile vize başvuru işlemlerini başlatmalarının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra gösterebilmeleri gerekir. Bunu da maaş bordroları, kira sözleşmeleri, gayrimenkul tapuları vb. belgeleri belge listesindeki diğer belgelerin yanı sıra başvuru dosyasına ekleyerek gösterebilirler.

Başvuru yapılacak olan vize türünü belirlemek ve bu işlemlerini gerçekleştirmek hususlarında sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık alabilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimallerini arttırabilmelerini sağlayacaktır. Bunun yanında olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması halinde de itiraz başvurusu yapılması ve başvuruyu değerlendiren vize memurunca haklı gerekçeler görülmesi ile sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine profesyonel destek sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1488 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları