image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu danışman, müşavir, eğitmen veya akil kişi olarak yapılacaksa firmamızla vize başvurusu işlemleri başlatıldıktan sonra uzmanlarımızın temin edeceği evrak listesindeki belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması ve varsa vize ücretinin ödenmesinin ardından doğru başvuru formu belirlenerek eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler, 6 ay veya daha kısa süreli iş ziyareti yapabilmek için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu başvuruyu yapabilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün ziyaret kapsamlı bu vize türü olup olmadığından emin olmak gerekir. Başvuru sahibinin gidiş amacı, kalacağı süre gibi kriterler göz önünde bulundurulduğunda doğru vize türü belirlenebilecektir. Bu sayede vize türüne uygun belgeler toplanıp, tercümeleri yaptırılıp ve eğer varsa vize başvuru ücretleri ödenip başvuru formu doldurularak doğru bir başvuru gerçekleştirilebilecektir. CSS Legal uzmanları tüm bu süreçlerde başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır.

Yanlış başvuru formunu doldurmaktan kaynaklı olarak vize reddi alınabileceği hususuna dikkat edilmeli ve hatasız bir başvuru dosyası ve formu ile vize başvurusu yapılmalıdır. Bunları belirlemede ve bu işlemleri gerçekleştirmede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık alabilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması halinde de sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olup 2006’dan bu yana Türkiye ve İngiltere’den yapılan vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapmak ve her konuda detaylı bilgi almak için firmamızın Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1546 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları