image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında her başvuruda olduğu üzere İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca uyulması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunmaktadır.

İngiltere vizesi türlerinin hepsinde İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca uyulması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunmaktadır. Dolayısıyla İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişilerin de başvurularını prosedüre uygun bir şekilde yapması gerekir.

Vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapabilmek için başvuru sahibinin öncelikle bir pasaporta sahip olması şarttır. Bu pasaportun en az 6 ay geçerliliğinin bulunması gerekir. Kişi ne kadar İngiltere’de kalacaksa en az o süreye göre geçerlilik süresi bulunan bir pasaport temin etmelidir.

Pasaportu bulunan kişiler gidiş amaçlarına en uygun olan İngiltere vizesi türünü belirlemelidir. Vize türünü belirlemede problem yaşayan kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler. Uzmanlarımız başvuru sahibinin durumuna göre en doğru vize türünü belirleyerek, başvuru formunun doldurulmasından randevu alınmasına kadar tüm işlemleri eksiksiz yapacaklardır.

İngiltere vize başvuru dosyası için belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden alınan randevuya katılarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri vererek başvuru tamamlanmaktadır. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin fotoğrafı ile parmak izlerinden oluşmaktadır. Tüm bunlar teslim edilerek vize prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirilmiş olur.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler başvurularını yukarıda anlatılan prosedüre uygun olarak yapmalıdır. Başvuru sahipleri ancak bu şekilde bir başvuru yaptıkları takdirde vize alabilecek, aksi takdirde vize reddi ile karşılaşabileceklerdir.

İngiltere vizesi başvurularının en zor olumlu sonuç alınabilen ve oldukça karmaşık başvurular olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca ziyaret kapsamlı vize kategorilerinden biri olan İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimallerini oldukça arttıracaktır.

CSS Legal, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olup 2006 yılından günümüze dek binlerce başvuru sahibinin vize ve göçmenlik başvurusundan olumlu sonuç almasını sağlamıştır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vize türleri ile prosedürlerle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1575 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları