image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler İngiltere’de 6 ay ve daha kısa sürelerle ziyaretçi olmak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacaksa eşi ve çocuklarının kişinin bağımlıları olarak gelme hakkı bulunmamaktadır.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne danışman, müşavir, eğitmen veya akil kişi olarak başvuru yapacak olan kişiler bilmelidir ki; ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi türlerinin hiçbirisinde eş ve çocuklar başvuru sahibinin bağımlıları olarak gelemezler. Eş ve çocukların başvuru sahibi ile birlikte Birleşik Krallık’a gidebilmesi için ayrı vize başvurusu yapmaları gerekir. Bu bağlamda başvuru sahibinin 18 yaşından küçük çocukları İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, eş ve 18 yaşından büyük çocukları ise İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapabilir. Ancak eş ve çocukların durumlarına ve İngiltere’de kalacakları süreye göre farklı vize türlerine başvuru yapmaları da gerekebilir. Bu nedenle CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmek gidiş amacına uygun olmayan vize türüne başvuru yapmaktan kaynaklanan vize reddi alma olasılığını ortadan kaldırabilmek için yararlı olacaktır.

İngiltere’ye gidiş amacına göre kendisinin ve bağımlılarının hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sahiplerinin danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları olumlu sonuç alma ihtimallerini arttıracaktır. Uzmanlarımız prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirilmesini sağlayarak başvuru sahibini gerçekleşebilecek pek çok zarardan korumuş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurularla ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 2006 yılından bu yana İngiltere ve Türkiye’den yapılan vize ve göçmenlik başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan firmamızın Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1417 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları