image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler, İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacaklarsa tüm işlemleri gerçekleştirebilmek için uzmanlarımızın temin edeceği listedeki belgeleri toplaması ve bu belgelerin tercümelerinin yapılması işlemlerinin ardından başvuru formunun doldurulabilmesi ve vize randevusunun alınabilmesi için vize/başvuru ücretini işlemlerini başlatırken baştan ödemiş olmalıdır.

İngiltere vizesi prosedürlerine göre tüm işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması işlemlerinin ardından başvuru formunun doldurulabilmesi ve İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alınarak başvurunun gerçekleştirilebilmesi için başvuru sahibinin vize ücretini işlemlerini başlatırken daha baştan tam olarak ödemiş olması gerekir. Bu ücret, İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne başvurunun yapılmasından İngiltere Konsolosluğu’ndan vize sonucunun gelmesine kadar tüm işlemlerin yapılabilmesi için alınan bir ücrettir. Bu nedenle de vize sonucu olumsuz olsa dahi tüm işlemler gerçekleştirilmiş olduğu için vize ücreti geri iade edilmemektedir. Yani olumsuz bir sonuç alındıktan sonra yeniden başvuru yapılırken ücretin tekrardan ödenmesi gerekecektir. Maddi kayba uğramamak için başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile başvurularını gerçekleştirmeleri çok faydalı olacaktır.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişilerin de vize başvurusu yapabilmek için vize ücretini ödemeleri gerekir. İngiltere tarafından Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen Türkiye’de başvuru merkezlerince Dolara çevrilerek alınan ve başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödenen ücreti ödeyerek vize işlemlerine başlayabilirler.

İngiltere vizesi başvurularının en zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Ayrıca vize kategorilerinden biri olan bu İngiltere İş Ziyareti Vizesine başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreçleri ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1541 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları