image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuracak olan müşavir, danışman, eğitmen ve akil kişilerin yapacakları İngiltere vizesi başvurularında İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

İngiltere’ye seyahat edebilmek üzere yapılan bazı vize başvurularında İngilizce dil şartı aranmasına karşın bazılarında aranmamaktadır. İngilizce bilme şartı aranan vize türleri ve bu vize türleri için hangi dil sınavlarına girileceği ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler sitemizin İngiltere Vizesi ve Diğer Başvurular için Dil Sınavları sayfasını inceleyebilir ya da CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları İngilizce dil şartının bulunmadığı vize başvurularıdır. Dolayısıyla müşavir, danışman, eğitmen veya akil kişilerin yapacakları İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda da İngilizce dil şartı aranmamaktadır. Bu nedenle kişilerin girmeleri gereken bir sınav, sağlamaları gereken bir puan bu başvurularda aranmamaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları, kural ve yönetmeliklerin oldukça değişken olması, ispatlanması gereken birçok husus olması gibi nedenlerle titizlikle hazırlanması gereken başvurulardır. Ayrıca vize kategorilerinden biri olan bu İngiltere ziyaretçi/turist vizesine başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştirerek eksiksiz bir başvuru yapabilir ve pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1637 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları