image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler için İngiltere’de en fazla 30 gün olacak şekilde çeşitli eğitimlere katılmak mümkündür.

İngiltere’ye iş ziyaretçisi olarak gidecek olan danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapmalıdır. Ziyaret kapsamlı vize türlerine yapılan başvurularda ise başvuru sahibinin esas gitme amacı eğitim görmek olamaz. Ancak ziyaret kapsamlı bir vize ile gidecek olan başvuru sahipleri İngiltere’de maksimum 30 günlük bir eğitime katılabilmektedir. Bunun için sağlanması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Öncelikle alınacak olan eğitimin İngiltere’de akredite edilmiş olan kurumların birinden alınacak olması gerekir. Kişinin esas amacının eğitim görmek olmaması yani bu eğitimin yalnızca ekstra bir aktivite olması gerekir.

Danışman, müşavir, eğitmen ve akil kişiler İngiltere vizesi ile İngiltere’de 30 güne kadar alabilecekleri eğitimi tek seferde 30 gün şeklinde kullanabilecekleri gibi birden çok parçalar halinde toplamda 30 gün olacak şekilde de kullanabilirler.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini yükseltmek adına vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vize başvurularına ilişkin her hususta detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1495 defa görüntülendi

Danışman, Müşavir, Eğitmen ve Akil Kişiler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları