image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi Mesleki Yeterlilik Şartı Nasıl Sağlanır?

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin dosyalarında işlerini kurabilecek seviyede mesleki yeterliliğe sahip olduklarını gösterebilmeleri şartı bulunmaktadır.

 

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken birtakım şartlar bulunur. Bu şartlar içerisinde başvuru sahibinin sağlaması gereken mesleki yeterlilik şartı da bulunur. Diğer şartlarla birlikte bunu da sağlayarak olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin işlerini kurabilecek ve kar elde edebilecek seviyede mesleki bilgi ve tecrübeye sahip olduklarını başvurularında gösterebilmeleri gerekir. Yani İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi’ne başvuran kişi kurmak istediği işi yapabileceği konusunda ikna edici olmalıdır.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler mesleki yeterlilik şartını karşılayabilmek için başvuru dosyalarına diploma, transkript, referans mektupları, SGK dökümleri, kurs sertifikaları gibi belgeleri firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra dosyalarına koymalıdırlar. Başvurusunu firmamız uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine CSS Legal uzmanları bu şartı sağlamak üzere hangi evrakları sağlamaları gerektiğine dair bir liste vereceklerdir. Bu liste kişinin sahip olduğu tecrübe ve eğitim seviyesine göre her başvuru için ayrı olarak belirlenmektedir.

Bu noktada, Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için belirtilmesi gereken bir husus daha bulunmaktadır. Başvuru sahibinin başvuru dosyasına koyacağı diplomanın üniversite diploması olması gibi bir şart bulunmamaktadır. Başvuru sahibi ilkokul mezunu dahi olabilir. Burada önemli olan eğitim seviyesi değil, başvuru sahibinin işini yapabileceğinin ispatlanabilmesidir.

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu başvuru yapmak isteyen kişilerce bilinmelidir. Ayrıca bu başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Vize reddi ise gerek maddi kayba yol açmakta gerekse de gelecek başvuruları riske sokmaktadır. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 7213 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları