image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere 1 yıllık verilen vize süresi bitince İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak uzatılabilmektedir.

İngiltere’de Ankara Anlaşması Vizesi ile bulunuyorken verilen 1 yıllık geçici oturum iznini kapsayan vize süresi bitmeden uzatma başvurusu yapılabilmektedir. Yani Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına iş kurma izni veren bu İngiltere vizesi uzatılabilen bir vizedir.  Bu başvuru sonucu 3 yıllık geçici oturum izni alınabilmektedir. Ancak başvuru sahibinin şartları tam sağlayamaması durumunda 3 yılın altında da vize süresi verilebilir. Yani bu uzatma başvurusu sonucunda 6 ay, 1 yıl veya 2 yıl gibi bir süre de verilebilmektedir.

Uzatma yapmak amacıyla yapılan başvuru sonucunda 6 ay, 1 yıl veya 2 yıl gibi daha kısa bir süre alınması halinde 4 yılın sonunda sürekli oturum izni başvurusu yapabilmek için tekrardan uzatma başvurusu yapılması gerekecektir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunu uzman danışmanlık alarak yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçerek vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alarak başvurularını yapabilirler. Çünkü İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık yapıdaki başvurulardan olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3489 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları